پاسخ به سوالات شما دوستان عزیز

دکتر شیخ ۲۴ دی ۱۳۹۲ ۵۲۶
پاسخ به سوالات شما دوستان عزیز
با سلام خدمت همه دوستان عزیز مخاطب. از الطاف دوستان کمال تشکر را دارم و تمام تلاش خود را خواهم نمود تا پاسخ سوالات شما را در کمترین زمان ممکن بدهم. اگر تاخیری در پاسخگویی مشاهده کردید پیشاپیش پوزش مرا بپذیرید. برخی سوالات جنبه خصوصی دارند و پاسخگویی آنها کمی زمان می برد و باید به ایمیل دوستان پاسخ ارسال شود. برخی دیگر جنبه عمومی دارند و قابل پاسخگویی در وبسایت هستند که بصورت پاسخ به سوالات شما در وبسایت قرار می گیرد. اما نکته ای که لازم است تذکر دهم آنکه برخی از دوستان سوالات خصوصی می پرسند ولی ایمیل یا راه ارتباطی دیگری برای پاسخ معرفی نمی کنند و این باعث می شود از پاسخگویی به سوالشان معذور گردم. لذا توصیه می کنم دوستان در صورت داشتن سوال خصوصی یک ایمیل هم معرفی کنند تا امکان پاسخگویی داشته باشم. مثلا دوستی در مورد وضعیت بکارت خود مطلبی می گوید که لازم است پاسخ خصوصی داده شود. یا فرد دیگری سوالی در رابطه با برخی علایم خاص بر روی آلت خویش سوال می کند که پاسخ جنبه خصوصی دارد و باید به ایمیل وی ارسال گردد ولی ایمیلی ارائه نشده است. بار دیگر از تاخیر در پاسخگویی به سوالات عذر می خواهم و امیدوارم فرصت لازم برای پاسخگویی به سوالات دوستان را داشته باشم.

لطفا قبل از ارسال سوال، محتوای سایت را جستجو کنید و اگر به جواب نرسید ،در صورتی که سوال جنبه عمومی دارد در همین صفحه سوال خود را بپرسید و در صورتی که سوال جنبه خصوصی دارد از طریق لینک زیر اقدام نمایید .
در صفحه سوال خصوصی لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا بتوانیم جواب سوال را به ایمیلتان ارسال کنیم.
ارسال سوال خصوصی

۵۲۶ دیدگاه »

 1. Ali ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ - پاسخ

  Salam doctor
  Vaght bekhey

  Lotfan javabe soale bande ra bedin…..
  Mersi

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۵ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   سوالی از شما ندیدم

 2. سحر ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۳:۳۲ ب.ظ - پاسخ

  آقای دکتر خسته نباشید.من خیلی طبع گرمی دارم و خیلی هم داغم. همسر من هم داغه. اما خوب نمیتونه منو ارضا کنه. بلافاصله میره سر اصل مطلب.من عاشق پیش نوازش هستم.مخصوصاً عاشق اینم که همسرم کمرمو ماساژ بده.اما خوب بلد نیست ارضام کنه.بعد سکس بلافاصله خسته میشه میگم می خوام بخوابم.اما اینطوری من خیلی اذیت میشم حتی خوب ارضا نمیشم.ببخشید آقای دکتر اینو میگم من دوسدارم ۴ الی ۵ بار همسرم ارضام کنه اما اون کم میاره.آلت همسرم متوسط و گوشتی هستش و من اصلاً دوسندارم.واسه همین دوسندارم باهاش سکس کنم.نمیدونم چیکار کنم

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۴ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   در این موارد باید با هم صریح باشید و با هم صحبت کنید و از او بخواهید تا پیش نوازش را طولانی کند تا شما نیز ارضا شوید.

 3. سحر ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۳:۳۱ ب.ظ - پاسخ

  آقای دکتر خسته نباشید.من خیلی طبع گرمی دارم و خیلی هم داغم. همسر من هم داغه. اما خوب نمیتونه منو ارضا کنه. بلافاصله میره سر اصل مطلب.من عاشق پیش نوازش هستم.مخصوصاً عاشق اینم که همسرم کمرمو ماساژ بده.اما خوب بلد نیست ارضام کنه.بعد سکس بلافاصله خسته میشه میگم می خوام بخوابم.اما اینطوری من خیلی اذیت میشم حتی خوب ارضا نمیشم.ببخشید آقای دکتر اینو میگم من دوسدارم ۴ الی ۵ بار همسرم ارضام کنه اما اون کم میاره.آلت همسرم متوسط و گوشتی هستش و من اصلاً دوسندارم.واسه همین دوسندارم باهاش سکس کنم.نمیدونم چیکار کنم?

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۳ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   باید با او صحبت کنید و از او بخواهید پیش نوازش را طولانی تر کند تا شما نیز ارضا شوید.

 4. سایه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۳ ق.ظ - پاسخ

  سلام.ممنون که اون دفعه جوامودادیدخداخیرتون بده.من جوابمونگرفتم اخه خیلی زودارضامیشم میترسم برای رابطه اگه مثلن دوبارهمسرم دخول انجام بده ارضاشم ونتونم تحمل کنم.اخه حتا خودم که به اندامم یاسینمو کسی لمس کنه فقط سه چهاربار خودم یاکسی دست بزنه تحمل ندارم.اعصابم بهم میریزه.مجبورم ولش میکنم.حالت بدی بهم دست میده اگه ادامه بدم.قبلن اینجورنبودم بااینکه خیلی وقته خودارضایی نمیکنم قبلن میکردم ولی ماهی یکبارفقط.نمیدونم توازدواج یاپیش سکس میتونم تحمل کنم یانه.ولی چکارکنم اگه نتونم.راهی هست؟سوال دومم ایادخول ازپشت هم زناست؟سوال سومم.اگه دخترباکره باپسری باهم بدون رضایت پدرومخفیانه صیغه بخونن ایا باطله؟؟سوال اخرم.چرامن وقتی شهوتی میشم شکم وکمرم دردمیگیره.دردشدیدنه…طوری میشم که انگارداره پریودم شروع میشه چندروز اونجوریم…خداعزیزاتونوواستون حفظ کنه که به جوونا کمک میکنین.سالم وموفق باشید.خدانگهدار

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۱ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   در زن چیزی به نام زود انزالی نداریم و مشکلی ایجاد نمی شود اگر زن زود ارضا شود. دخول از پشت هم گناه است و تفاوتی ندارد. بستگی به نظر مرجع تقلیدشان دارد که اذن پدر را واجب دانسته باشد یا خیر. باید از نظر هورمونی ازمایش دهید تا علت کمردرد و شکم درد شما مشخص شود.

 5. شیما ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۰۱ ق.ظ - پاسخ

  سلام کسی ک الان دوهفته است ک اب مرد بهش منتقل شده باشه.یعنی چند وقته حامله است یا کی لقاح ایجاد میشه.بدون اینکه ب دکتر بره میتونه چه چیزایی بخوره ک سقط بکنه؟ایا دم کرده زعفرون و نبات اثری داره؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۱۴ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   از زمان رابطه تا ۲۰ روز بارداری قابل تشخیص نیست. دم کرده زعفرون و نبات باعث سقط نمی شود.

 6. نوید ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۶:۴۷ ب.ظ - پاسخ

  سلام وقت شما بخیر ، آقای دکتر صورت مساله را پاک میکنی ، شما میگویی کوتاهی آلت اصلا مشکلی نیست و خجالت ندارد ، بر چه مبنایی میگویی خجالت ندارد ؟ ، این را چه کسی باید بگوید خجالت دارد یا ندارد ، کسی که خود آلتش بسیار کوچک است یا کسی که این مشکل را ندارد ؟—– افراد بسیاری از کوتاه بودن آلت خود می نالند ، ۹۰ درصد آنها اشتباه فکر میکنند چون آلتشان را با فیلم ها مقایسه می کنند ، اما بعضی آلت ها هست واقعا کوچک است ، مال من نه طول داره نه قطر ، توضیحات شما برای افرادی مناسب است که مثلا ۱۰-۱۱ سانت دارند و فکر می کنند آلتشان کوچک است ، نه کسی که به اندازه بچه ۱۰-۱۱ ساله دارد ، من اصلا نگفتم مرد بودن را در اندازه آلت خلاصه میکنم ، اما میگویم داشتن آلت یه پسر ۱۰-۱۱ ساله خجالت دارد ، از طرفی شما میگویی به همسرم بگویم این موضوع رو ، من هیچ وقت چنین کاری نمی کنم ، این کار اشتباه است ، باعث می شود که همیشه در ذهنش کوتاهی آلت شوهر خود را به یاد آورد و این موضوع او را آزار دهد ،این موضوع انگیزه او برای سکس را از بین می برد . من به همسر آینده نگویم برام راحت تر است تا بگویم . از طرفی من راه ارضا کردن زن رو میدونم و بلدم و مشکلی از این بابت نیست . آقای دکتر شما نباید همان اول صورت مساله را پاک کنی و سریعا مخالفت کنی با صحبت های بیمار ، من نمیدونم شما و پزشکان چرا فقط حرفای خودتونو قبول دارید ،یه کمی به حرفای بیمار گوش دهید . به خدا قسم ، به خدا قسم اگه این کوتاهی بیش از حد آلت میدونستی چه میکنه با انسان (فقط خدا میدونه و کسی که خودش این مشکلو داره) هیچ وقت نمیگفتی خجالت ندارد …

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۱۳ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   من صورت مساله را پاک نمی کنم بلکه مساله را همانگونه که هست می بینم ولی شمامساله را سیاه و سفید می کنید و این درست نیست. به هر حال سخنان من شما را قانع نمی کند و من نیز اصراری ندارم که شما را قانع کنم. حرف من این است به جای غصه خوردن و ناراحت بودن یاد بگیرید از ندگی خود لذت ببرید و زندگی کنیدنه اینکه زندگی را بر خود حرام کنید و صبح تا شب گریه کنید که من بدبختم.

 7. رهگذر ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۴:۵۶ ب.ظ - پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید
  چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

  ۱-آیا تحریکات جنسی هم میتونه باعث افزایش ترشحات در دوران قاعدگی بشه؟

  ۲-از وقتی به یاد دارم و توجهم به الت تناسلی خودم جلب شد لبهای کوچک واژنم هم اندازه نبودن؟یعنی لب کوچک سمت راستم یکم کوچکتر از لب کوچک سمت چپم هست
  یعنی وقتی لبهای کوچک روی هم قرار میگرین لب کوچک سمت راست کوچیکتره آیا مشکلی هست ؟چون از ابتدا همینجوری بوده؟

  ۳-آیا راهی هست که نوک سینه خانم رو بشه برجسته کرد؟؟( غیر ازعمل البته)

  ۴-اگر زن و شوهر در دوران عقد و اینکه رابطه زناشویی بطور کامل نباشه مثلا”بر اثر تریک هر دو و گذاشتن آلت مرد بر روی کلیتوریس همسر و تحریک آن, اگر از مرد مایعی خارج شود و روی الت زن بریزه آیا امکان بارداری هست؟

  ۵-پرده در چه فاصله ای از واژن دختر قرار داره؟و همسرم چقدر باید الت خودشون رو وارد واژن کن تا پرده پاره بشه؟

  ۶-اینکه شما در مورد سکس دهانی توضیح دادید میخواستم بدونم مگر ماده لغزنده ای که حین امیزش از واژن زن ترشح میشه آیا مثل مایع منی مرد نجس نیست؟
  اگر هست پس چطور زن و شوهر میتونن الت همدیگر رو بلیسن در صورتی که با تحریک کلیتوریس زن , اون ماده لغزنده ترشح میشه؟
  پس اگه در اون حالت شوهر بخواد الت زنش رو با دهان تحریک کنه حتما اون ترشحات هم وارد دهان همسر خواهد شد ؟
  و اگر در اثر تحریک از مرد منی خارج شده چطور؟

  ۷-الت مردانه در حالت عادی و تحریک به چه صورت و شکل میشه؟

  ۸-ایا امکانش هست که برای بار اول به دلیل تنگ بودن واژن خانم و بزرگ بودن الت مرد, الت مرد در واژن خانم گیر کنه؟
  یا به زور وارد واژن بشه؟

  ۹-حتی در کتاب های مراجع نوشته شده اگر آلت تا ختنه گاه وارد شود …..
  ختنه گاه منظور تا کجاست ؟

  ۱۰-شنیدم الت مردانه بعد تحریک راست یا بلند میشه درسته؟ بلند یعنی به بالا؟ یا منظور چیز دیگش؟

  ۱۱-بعد تحریک و بلندی الت برای عمل زناشویی چه مدت الت مرد بلند میمونه تا دوباره بره پایین؟

  ۱۲-نوشته بودید پسرا تو خواب محتلم میشن یعنی بدون اختیار منی ازشون خارج میشه
  ایا در مردهای متاهل هم این مسئله وجود داره؟چون مردان متاهل با امیزش جنسی با همسر ماده منیشون تخلیه میشه

  ۱۳-ایا الت مردانه در حالت عادی باید راست باشه , منظورم اینکه انحراف به چپ یا راست الت ایا نشان مشکلی هست؟

  ۱۴-آیا در حین رابطه زناشویی مرد میتونه الت خودش رو داخل واژن زن بچرخونه؟امکان این کار هست؟

  تشکر و سپاس

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۰۸ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   ۱- خیر تحریکات جنسی تاثیری بر قاعدگی ندارد
   ۲- تفاوت اندازه لبها غیر طبیعی نمی باشد
   ۳- خیر راهی ندارد
   ۴- بله امکان بارداری هست
   ۵- پرده دقیقا در ورودی مجراست و الت برای ورود بایداز سوراخ پرده رد شود
   ۶- مرد کلیتوریس زن را تحریک می کند و ترشحات از مجرا خارج می شود و وارد دهان مرد نمی شود. کلیتوریس بالا ترین قسمت الت تناسلی زن است و مجرا پایین ترین قسمت.
   ۷-الت مرد با تحریک نعوظ می شود
   ۸- خیر گیر نمی کند
   ۹- ختنه گاه زیر کلاهک الت گفته می شود محلی که در ختنه بریده شده است
   ۱۰- راست شدن یا بلند شدن الت مرد همان نعوظ می باشد
   ۱۱- در هر فردی این زمان متفاوت است
   ۱۲- مرد متاهل هم می تواند محتلم شود
   ۱۳- در حالت عادی الت انحراف ندارد
   ۱۴- بله مشکلی نیست ولی برای چرخش الت خودش هم باید بچرخد

 8. پرهام ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۴:۴۶ ب.ظ - پاسخ

  سلام
  بستن لوله مردان آیا قابل برگشت هست؟ و بعد از عمل چه مدت نیاز به استراحت داره و اینکه چه مدت بعد از عمل مرد میتونه رابطه جنسی رو انجام بده؟
  و ایا زن و شوهر جوان که تازه ازدواج میکنن مرد میتونه لولش رو ببنده یا شرایط خاصی داره؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۵۹ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   گفته می شود قابل برگشت است ولی درصد کمی برگشت دارد لذا در کسی که تازه ازدواج کرده و بچه دار نشده توصیه نمی شود.

 9. ماهک ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۳:۴۲ ب.ظ - پاسخ

  سلام آقای دکتر..سوالی داشتم.
  بهترین روش برای از بین بردن موهای زاید منطقه بیکینی چیه؟ضمن اینکه باعث آسیب نشه.اپی لیدی که خیلی ناجوره.بعدشم لک لک میشه.این موبر بهداشتیا هم میسوزونه پوستو.ژیلتم که تیغ تیغی میشه و حین رابطه اذیت میکنه خارشم داره.ممنون میشم راهنمایی کنین

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۵۸ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   می توانید از موبر هایی مثل ویت استفاده کنید یا از موم استفاده کنید.

 10. علی ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱:۱۴ ب.ظ - پاسخ

  با سلام خدمت آقای دکتر

  در صورتی که زن مشکوک به بیماری باشد(به دلیل داشتن شرکای زیاد!)
  و تماس دهانی(نه عمیق و طولانی مدت) با آلت مرد داشته باشد,احتمال انتقال بیماری به مرد وجود دارد؟
  آیا نیاز به مصرف قرص های ضد ویروس برای مرد هست؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۵۶ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   میزان انتقال از زن الوده به مردسالم از راه سکس دهانی ناچیز است و می توان نادیده گرفت اما احتیاط شرط عقل است.

 11. شیما ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۰۴ ق.ظ - پاسخ

  سلام.آقای دکتر من ۲۷بهمن پریود شدم.نزدیک دوهفته پیش با پسری بودم.البته با لباس بودیم.و فقط دست تو لباس زیر هم بردیم و مالیدیم.فقط اب قبل مایع اصلیش اومد و ارضا نشد اصلا.دیروز بی بی چک استفاده کردم جوابش منفی بود. اماپریود نشدم هنوز .البته دردای قبل پریودم رو دارم. ممکنه حامله بشم؟ چون میترسم بالاخره در حال مالیدن همون اب قبل منی اون پسره بهم زده باشه.پریود من بین ۲۷ روزه تا ۲۵و۲۴ هم میشده.

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۶ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   احتمال بارداری نمی باشد

 12. علی ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ at ۹:۰۶ ق.ظ - پاسخ

  با سلام؛ پسری ۱۷ساله.من درهنگام ادرار کردن گاهی اوقات ادرارم به صورتی می آید که در دو جریان قرار میگیرد؛البته این حالت بیشتر وشاید بتوان گفت فقط در هنگام شروع خروج ادرار(و گاهی در پایان) اتفاق می افتد و بعداز آن یک جریان می شود. انگار در ابتدا که ادرار خارج میشود وسط سوراخ ادرار باز نمیشود؛ درنتیجه اول از بالا و پایین سوراخ، ادرار خارج می شود و سپس به صورت عادی خارج می شود. البته همیشه اتفاق نمی افتد. ممکنست از ابتدا به صورت عادی در یک جریان خارج شود. بیشترزمانی که کم ادرار دارم اتفاق میافتد. گاهی اوقات، مخصوصا هنگامی که ادرار کمی دارم باعث پخش شدن هم می شود. البته کم اتفاق می افتد وخیلی خیلی کم پخش می شود.چکارکنم؟ آیا مشکلی دارم؟ با توجه به اینکه به ندرت پخش می شود و تاحالا مشکلی نداشتم آیا لازم است اقدام خاصی انجام دهم؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۷ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   اگر مشکلی ندارید و شما را اذیت نمی کند نیاز به هیچ اقدامی نیست.

   • محمد ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱:۵۳ ب.ظ - پاسخ

    دکتر میخواستم ببینم بر امکان داره به خاطره قرص ژلوفن پریود متوقف شه ؟ اخه ۲سال پیشم ۱بار خورده بوده پریودش قطع شده بوده

    • دکتر شیخ
     دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۵۷ ب.ظ - پاسخ

     دوست عزیزم سلام
     خوردن ژلوفن باعث قطع پریود نمی شود.

 13. محمد ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۷ ق.ظ - پاسخ

  سلام من حدود ۱۷ الی ۱۸ روز قبل از پریود نامزدم با او از مقعد سکس داشتم ولی مقداری از منی به روی التش ریخت در ضمن به حالت ایستاده هم ریخت بعد سر موقع پریود شد ولی بسیار شدید خونریزی داشت همون روز یک قرص ژلوفن خورد برای اولین بار مصرف میکرد شب همون روز پریودش قطع شد و تا ۴روز درد هایی در شکمش احساس میکرد میخاستم ببینم امکان حاملگی هست؟ و چرا بر اثر ژلوفن پریود متوقف شد ؟و علت درد هایی که در ناحیه شکم احساس مکرد چیست؟ (ایشون باکره هم هستن)

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۲۹ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   بدون تست نمی توان گفت باردار هست یا خیر و بدون معاینه و سونوگرافی هم در مورد علت این دردها نمی توان نظر داد. لازم است به پزشک مراجعه کند.

 14. m ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۵:۱۹ ب.ظ - پاسخ

  bebakhshid pishe che motakhasesi bayad beravam?

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۳ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   به یک پزشک عمومی مراجعه نمایید

 15. m ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۴:۳۳ ب.ظ - پاسخ

  Man dar shahrestan hastam,mishavad begooyid bayad che karha va che azmayeshhayi anjam bedaham ta dar shahrestan peygiry konam

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۴ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   به یک پزشک عمومی مراجعه نمایید

 16. محمد ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۳:۲۴ ب.ظ - پاسخ

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من بعد از خود ارضایی دچار سردرد میشم که شما در پاسخم گفتید که باید معاینه بشید….آیا امکان داره که سکته مغزی کرده باشم؟؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۵ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   سکته مغزی علایم خاص خود را دارد و قطعا شما سکته مغزی نکرده اید.

 17. m ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۲ ب.ظ - پاسخ

  سلام.الان حدود۲۲سالمه وحدود۷سال پیش بعدازخود ارضایی ازآلتم مقداری خون بیرون اومد.بعدازپرسیدن ازیکی ازدوستان گفت ب دلیل اینکه بصورت خشک جلق زده احتمالا ازدرون خونریزی شده که مشکلی ندارد،نظرشماچیست؟باید برای اطمینان ازسلامت دستگاه جنسی ام چه کنم؟ پیشاپیش تشکر میکنم.

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۱۶ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   نیاز به معاینه و انجام ازمایش جهت اطمینان از سلامت جنسی شما می باشد.

 18. محمد ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۵۲ ب.ظ - پاسخ

  سلام آقای دکتر
  قبلا خود ارضایی میکردم الان چند ماهیه ترک کردم اماجنوب نمی شم شبا حدود ۲ ماهه قبلا جنوب میشدم

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۰ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

 19. ناصر ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۵۱ ب.ظ - پاسخ

  سلام
  گاهی بعد از انزال احساس درد در بیضه چپ یا رگی که به بیضه چپم متصل است میکنم.البته این درد بیشتر زمانی اتفاق می افتد که با انزال قبلی دو سه روز یا کمتر فاصله داشته ام.
  با تشکر

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۸ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   نیاز به معاینه و بررسی می باشد تا علت درد مشخص و درمان مناسب انجام شود.

 20. محمد ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۱:۰۰ ق.ظ - پاسخ

  سلام آقای دکتر
  من هر موقع خود ارضایی میکنم دچار سردرد و سرگیجه میگیرم…امکان داره مشکلی پیش اومده باشه؟؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۷ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   باید معاینه شوید.

 21. فاطمه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۰:۲۴ ق.ظ - پاسخ

  بازم سلام آقای دکتر. من از یه خانم دکتر ک پرسیدم خیلی رک و صریح گفت بله حامله میشید. الان شما میگین خیر. امیدوارم حرف شما درست باشه. ممنون بازم

  • مجید ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۴:۰۱ ب.ظ - پاسخ

   باسلام وخداقوت بخاطر اطلاع رسانیتون
   آقای دکترمن شایعاتی مبنی بر رابطه بین،ریزش مو در آقایان مستعد با افزایش رابطه و میل جنسی بدلیل ترشحات هورمونهای مردانه شنیدم.این تا چه حد صحت دارد؟

   • دکتر شیخ
    دکتر شیخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۲۴ ب.ظ - پاسخ

    دوست عزیزم سلام
    چنین مطلبی صحت ندارد

 22. محمد رضا ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۰:۰۵ ق.ظ - پاسخ

  اخه مشکل اینه که من اخر خواب من بیدار میشم…یعنی اگه دیرتر بلند بشم مایع منی خارج میشه….اخه این کارم کردم ولی نشده!!!!!

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۶ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   بله باید خواب را طولانی تر کنید تا خارج شود.

 23. نیما ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۵۷ ق.ظ - پاسخ

  سلام اقای دکتر خسته نباشی
  من و نامزدم ۱ ما پیش رابطه داشتیم نامزم هنوز دختره و پرده داره ولی میترسم موقعه سکس مقداری از منی روی الت نامزدم ریخته باشه و با وجود پرده بازم وارد رحم شده باشه الان سر زمانی که باید پریود شده ولی فقط ۴ روزه طول کشید و فقط لکه بوده ؟ اقای دکتد خواهش میکنم زودتر جوابمو بدین.

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۵ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   وقتی پریود شده یعنی باردار نیست.

 24. پوریا ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۴۴ ب.ظ - پاسخ

  ممنون بابت پیگیری و جواب سریع شما آقای دکتر

  پس اگه امکان بارداری نیست علت این تاخیر در عادت ماهانه چیه ؟
  با توجه به این که نامزد من در کار های خانه تکانیه عید کمک کرده و همچنین ۲ هفته پیش استرس زیادیو تحمل کرده به نظر شما علت چیه ؟
  برار اطمینان بیشتر میشه آزمایش بارداری داد با توجه به اینکه نزدیکی که داشتیم ۱۰ اسفند ماه بوده اگه بله چه تاریخی بهتره انجام بشه از نظر شما برای صحیح بودن جواب آزمایش

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۳۲ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   استرس خود بزرگترین دلیل برای تاخیر است. بیست روز بعد از رابطه می توانید با انجام ازمایش اطمینان یابید.

 25. نوید ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۱:۳۹ ق.ظ - پاسخ

  شما نمی دانید از کسی که آلتش واقعا کوچک است چه میگذرد و چقدر در عذاب است ، اگر آلتتان از کوچک بودن، همیشه داخل چسپیده بود ، هیچ وقت این حرفا رو نمی زدید ، شما چه می دانید وقتی زن به شما بگوید آلتت مثل بچه های دبستان است یعنی چه ، شما چه می دانید وقتی یک مرد کنار زنشه میخواد دخول انجام بده نمیتونه چی از مرد میگذره ، شما چه می دونید وقتی زن ، آلت مرد رو تو دست میگیره مرد از خجالت کشیدن ، دنیا می خواد تو سرش خراب بشه ، شما نمی دانید آقای دکتر این ها رو ،

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۳۱ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   من همه اینها را می دانم و تلاش من اینست که این مشکلات را حل کنم تا شما و امثال شما بفهمند سکس و رابطه جنسی در دخول و الت خلاصه نمی شود. آن مردی که جلوی زنش خجالت می کشد به جز دخول از سکس معنای ذدیگری نمی داند. ان زنی که شوهرش را به خاطر اندازه الت مسخره می کند یا به شوهرش متلک می گوید حداقل بلوغ فکری را ندارد و زن مناسبی برای ازدواج نیست. من همه دردهای شما را می دانم ولی شما به جای حل مشکل از راه درست فقط دنبال بلند کردن الت هستید و نمی دانید که همسر شما به راحتی با یک الت که در حالت نعوظ بین ۸ تا ۹ سانتیمتر هست می تواند ارضا شود و از رابطه جنسی نهایت لذت را ببرد فقط اگر شما بخواهید و مهارت لازم را داشته باشید.

   • نوید ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۵ ب.ظ - پاسخ

    سلام آقای دکتر ، وقتی یک فرد ، یک چیزی رو ندارد یا در آن مشکل دارد ، رو اون قسمت تمرکز بر می دارد ، بله شما درست میگویی رابطه جنسی در دخول خلاصه نمی شود ، نوازش و ماساژ و تحریک ناحیه واژن هم هست ، خب این موارد رو هم مرد دوست داره و هم زن ، و زن با این کارها ارضا میشه و حتی بدون دخول ، اما یک مرد دخول هم دوست داره ، وقتی به علت کوچکی نمیتونه ، دنیا سرش خراب میشه ، این موارد دخول رو میشه باز تحمل کرد یا کنار اومد باهاش ………..اما موضوع بسیار مهمی که است خیلی حالت روانی بدی برای مرد ایجاد میشود ، مشکل کوتاهی آلت واقعی ،یک مشکل روانی و ناراحتی عصبی شدیدی در مرد ایجاد می کند(با شرایط روانی بدترین بیماری ها برابری می کند)، که تا کسی خودش آلتش کوچک نباشد نمیداند من چی میگم ، پزشکان و مشاوران فقط درک می کنند و باور می کنند این شرایط رو، من منظورم از شما نمی دانید این بود . آقای دکتر خجالت کشیدن من جلوی یک زن به خاطر کوچک بودن بیش از حد را چگونه می خواهید درمان کنید، . ؟؟ با نصیحت فایده نداره و گفتن خجالت نکش و از این جور حرفا فایده نداره و من تمام اصول سکس را میدونم نیاز به توضیح واسم نیست …… به خدا خیلی سخته ، من نمیتونم نزدیک زن بشم از خجالت ، دمای بدنم زیاد میشه ، صورتم سرخ میشه ، حالم بد میشه ، نمیدونم دیگه چی کار کنم …. سپاس

    • دکتر شیخ
     دکتر شیخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۲:۳۵ ب.ظ - پاسخ

     دوست عزیزم سلام
     چرا خجالت می کشید؟ به این فکر کنید و پاسختان را روی کاغذ بنویسید. ریشه خجالت شما افکار نادرستی است که دارید. اگر این افکار را اصلاح کنید خجالت شما از بین می رود. شما مردی را با اندازه الت می سنجید. شما همه چیز مرد را در الت او خلاصه می کنید. شما خود را مرد نمی دانید. لذا فکر می کنید دیگران هم مثل شما فکر می کنند و از مرد نبودن خود خجالت می کشید. در حالیکه اگر باور کنید که مردی به الت نیست دیگر خجالت نخواهید کشید. در صورت تمایل حضوری مراجعه کنید تا کمکتان کنم از این خجالت رها شوید.

     • نوید ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ at ۷:۲۸ ب.ظ -

      سلام جناب دکتر ، شما طوری میگویی که انگار کوچکی آلت بهتر از داشتن یک آلت متوسط یا بزرگ است و من خیلی شانس آورده ام آلتم کوچک است . جناب دکتر داشتن آلت ۳ سانت (حالت معمولی) خجالت ندارد ؟ این اندازه مال بچه هاست ، آیا دختر ها نمی دانند اندازه آلت پسر ها چقدر است ؟. من از مرد بودن حرف نزدم ، مرد بودن به داشتن آلت بزرگ نیست ، اما داشتن آلت مناسب بسیار اعتماد به نفس در مرد ایجاد می کند و داشتن یک آلت کوچک اعتماد به نفس آدم رو از بین می برد ، احساس ضعف در آدم ایجاد می کند و هم چنین خجالت شدید . من تعجب میکنم میگویی خجالت ندارد(البته حق میدم به شما) . جناب دکتر وقتی یه مرد با زن ازدواج می کند هم زن و هم مرد شاد و هیجان دارند ، وقتی برای اولین بار شب اول زن میخواد منو ببیند ، نگاهش عوض می شود (آلتم اکثرا داخل چسپیده هست ) ، این برای مرد سخت است خجالت می کشد ، چون آلتم اندازش مثل بچه ۱۰-۱۱ ساله است . چرا از کسی که خود مشکل کوتاهی آلت دارد نظر او را قبول نمیکنید ، فقط خدا و کسی که خود دارای کوتاهی آلت هست حرف منو باور می کنند ، از شما انتظار ندارم حرفمو باور کنید . جناب دکتر باشه چشم ،افکار من نادرست ، من باید خیلی خوشحال باشم آلتم مثل بچه ۱۰-۱۱ سالست ، اصلا خجالت برا چی ، اصلا خجالت نداره یه مرد ۲۶ سال سن داشته باشه آلتش همیشه داخل چسپیده باشد ، اصلا خجالت ندارد مرد به علت کوتاه بودن نتواند دخول کند ، خیلی هم خوب است .ممنونم از وقتی که گذاشتید . خداحافظ

     • دکتر شیخ
      دکتر شیخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۲:۴۱ ب.ظ -

      دوست عزیزم سلام
      به جای ناراحتی بهتر است به عمق حرف من توجه کنید. شما در همین نوشته گفته اید یک مرد ۲۶ ساله التش اندازه بچه ۱۰ ساله و این خجالت دارد. یعنی شما معیار مردی را در اندازه الت خلاصه کرده اید که این همه شرمندگی به خاطر اندازه الت می کشید. طبق توصیه ای که کردم بنشینید و افکار خود را بنویسید آنوقت می فهمید چقدر افکار شما مشکل درست کرده اند. اگر قبل از ازدواج با دختر مورد نظر خود صحبت کنید و شرایط خود را برای او توضیح دهید و او با قبول شرایط به ازدواج شما دراید برای چه باید به شما بخندد. دختری که برای شخصیت شما ارزش قایل باشد و به خاطر ویزگیهای شخصیتی و اعتقادی شما به همسری شما در اید و شما نیز با مهارت بتوانید او را در سکس ارضا کنید هیچ مشکلی برای ادامه زندگی با شما نخواهد داشت ولی وقتی دختری به جای شخصیت شما فقط اندازه الت شما را ملاک قرار دهد بله مشکل خواهید داشت. شما اولین نفری نیستید که این مشکل را دارید. من با امثال شما زیاد برخورد دارم و وقتی دیدگاهها و افکارشان درست شده و رفته اند زندگی کرده اند هیچ مشکلی در زندگی نداشته اند و از سکس خود نیز رضایت داشته اند و همسرشان نیز از سکس با ایشان احساس رضایت داشته است. ما مهارتهای مقابله ای هیجان مدار و مساله مدار داریمو متاسفانه شما در هر دو زمینه نیاز به اموزش دارید تا بتوانید نگاهتان را به زندگی عوض کنید و طعم لذت را در زندگی بچشید. تا زمانیکه با این نگاه به مسایل می نگرید جز افسردگی و احساس بدبختی چیزی نصیب شما نخواهد شد.

 26. فاطمه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۱۱:۱۶ ق.ظ - پاسخ

  سلام. من دختری ۲۲ ساله مجرد هستم.زمان پریود ماه قبلم ۲۰ بهمن بود.۱۰اسفند با پسری بودم اما دخول انجام ندادیم.حتی ابشم نیومد ارضا نشد.فقط ابی ک قبل از اب منی اومد روی التش.ممکنه وقتی التشو میمالید بعد دست زده ب واژنم به من منتقل کرده باشه؟هنوز پریود نشدم.توروخدا جواب بدین.درضمن اگه خدانکرده حامله باشم سقطش کنم پردمو از دست میدم؟

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۳۴ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   خیر احتمال بارداری نمی باشد. سقط در هفته های ۶ تا ۸ باعث اسیب به پرده نمی شود.

 27. محمدرضا ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۹:۴۷ ق.ظ - پاسخ

  سلام…خدمت اقای دکتر میخواستم بدونم من یه مدتیه استمنا را ترک کردم…..شبا هم خواب سکسی میبینم ولی یه ابی بی بویی به جای منی ازم میاد خواستم ببینم دلیلش چیه؟؟؟چند باری تا حالا این جوری شدم!!!!!!
  لذتم دارم ولی منی ازم نمیاد!!!!!

  • دکتر شیخ
   دکتر شیخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ at ۸:۳۷ ب.ظ - پاسخ

   دوست عزیزم سلام
   مایع شفاف قبل از منی می باشد که با تحریک جنسی خارج می شود و چون بیدار می شوید و متوجه می شوید دفع منی صورت نمی گیرد.

فرستادن دیدگاه »